Walter Pena - Obrazy

Walter Peña

Jmenuji se Walter Peña a pocházím z Venezuely. V Praze bydlím 7 let. Vystudoval jsem pedagogickou univerzitu v mém rodném městě Mérida ve Venezuele. Pracoval jsem více než 7 let jako učitel tělesné výchovy a sportu na Salesiánské střední škole Don Bosco v Méridě.

Byl jsem 1 rok na projektu EVS z programu Erasmus+ na Sardinii v Itálii, kde jsem se seznámil se svou ženou, která byla mou kolegyní v práci. Moje žena pochází z Bulharska, ale více než 25 let bydlí v Praze, a proto zde momentálně bydlíme s našimi dvěma dětmi.

Začal jsem malovat, když mi bylo 10 let a dodnes je pro mě malování mým hobby a relaxací. Maluji olejem, akrylem a také kombinací kávy a kakaa. Inspiraci pro své nové obrazy hledám v Jižní Americe, kubismu a pop artu.

Budu velmi rád, když jeden z mých obrazů bude zdobit také Váš dům nebo kancelář. V případě nákupu uměleckých tisků si lze zvolit tisk na plátně nebo na papír, a také velikost tisku. Své obrazy a jejich vysoce kvalitní tištěné formáty zasílám v tubusu poštou po České republice i do zahraničí.

Můžete mě kontaktovat česky, anglicky, španělsky, italsky nebo bulharsky.

Kontakty:

E-MAIL: order@walterpena.cz

WEBSITE: www.walterpena.cz

MOBIL: +420 725 405 192

https://www.facebook.com/walter.portfolio

https://www.instagram.com/walter.portfolio