Pohostíme vás tím nejlepším

V první řadě


... vímě přesně, co vám nabízíme

Ještě aby ne – z velké části jde o naše vlastní výrobky a produkty. Ať už se jedná o vína z našeho rodiného vinařství Vican nebo sýry z Farmy Pálava. Celkem na vás ve Vinné galerii čeká na 700 druhů vína – to nejlepší od Mikulova po Argentinu.

Naše vlastní vína


...  z rodinného vinařství Vican

Naše rodinné vinařství Vican je barevné, pozitivní a plné slunce, které máme na Pálavě. Mimo jiné jsme vítězem Vinařství roku 2019 a náš zakladatel Tomáš Vican je maršálem Řádu rytířů vína. V našem vinařství odvádíme kus poctivé práce, zároveň ale vše děláme s nadhledem. Nacházíme se v Mikulově Mušlově na místech, kde se kdysi rozlévalo moře. Máme celkem 33 hektarů vinic na 5 tratích. 

Naše vlastní sýry


... ze sýrárny Farma Pálava

Víno a sýry patří neodmyslitelně k sobě. A my se neskromně nebojíme říct, že jsme v tomto párování profesionálové. Vlastní Farmu Pálava jsme otevřeli v roce 2014. Od té doby vám ke sklence vína můžeme nabídnout a napárovat ručně zpracovávané kravské i kozí sýry z regionálních potravin. Vyzkoušejte třeba Pálavský pařák nebo polotvrdý Kienberg z naší vlastní receptury.

Pečlivě vybraná moravská


... a zahraniční vína

Ve Vinné galerii najdete i pečlivě vybraná vína známých producentů i menších lokálních vinařů z Moravy i zahraničí. Vína pečlivě vybíráme, pravidelně degustujeme a rádi objevujeme nová. Máme tak co nabídnout jak vinným nováčkům, tak i fajnšmekrům s již vytříbeným vkusem. Stačí jen vstoupit.

Zaujala vás naše nabídka? Jste srdečně zváni