2005

Skoupilová Petra

20.10.- něco speciálního pro milovníky ženského těla. Akty od Petry Skoupilové. Její fotografie můžete znát ze známých časopisů, ze spousty samostatných výstav po celé České republice. Akty jsou komponovány a aranžovány elegantně v diskrétním aranžmá, těla zvláštně doplňována zrcadly, skly, kulatým černým kloboukem nebo lesklým pláštěm.., aby geometrie a důraz těchto předmětů a atributů vzbudili uprostřed tělesnosti uměřený klid a kompoziční symetrii.Většinou ženy nahé jen částečně a jako detail rafinovaný až do tajemství. Výstavu zahájila mgr.Irena Armutidisová.

Výletky

Ivana Utinková

Iva Utinková - Výletky Výletek je odpovědí na otázku co s načatým dnem (odpolednem, večerem). Tak nějak vznikl ten první. Cestovatel si vyjel za humna, jen tak, ze zvědavosti, co tam bude. A překvapen uviděl věci dosud neviděné, často tajuplné a s dávkou vzrušující exotiky. Okamžitě odložil plánovanou cestu do Austrálie a začal se věnovat výpravám na magická místa země moravské. Tam ho můžete vidět dodnes. Poznáte ho podle toho, že je neustále nadšen. Znovu a znovu chodí do divadla, v němž vystupují tři podivuhodní kouzelníci: Místo, Světlo a Čas. Snaží se je dostat do záběru všechny zároveň a když má štěstí, zahlédne i éterickou vílu jménem Něco mezi nebem a zemí... ---- Iva Utinková *1965, Studia na Pf MU v Brně, po krátké pedagogické praxi se natrvalo věnuje grafice, ilustraci a v poslední době také fotografii.

EROTICON I.

Michal Dominik

Michal Dominik, brněnský fotograf, narozen 1969. Eroticon I. Fascinován ženou ve všech podobách erotiky, rozehrává hru lehkých náznaků i zcela konkrétních fetišistických symbolů.

michaldominik@inmail.cz

Jaroslav Janoch

Textury Bretaně

Helena Zemánková

Fotografie architektky Heleny Zemánkové zachycují rozličné materiály, povrchy a barvy pobřeží Atlantiku a kanálu La Manche.

Jakub Hájíček a Tom Gajdoš

Výstava fotografií Jakuba Hájíčka. Kmotrem je moderátorka Bára Štěpánová. Fotí 2 roky, převážně portréty, glamour a lidi v pohybu. Studuje druhý ročník umělecko-manažerské školy. Fotografie vznikly v průběhu roku 2004 a 2005.

Tom Gajdoš. Kmotrem výstavy je moderátorka Bára Štěpánová. Fotí 10 let, orientuje se na divadelní fotografii. dvojexpozici a obrazové koláže. Studuje třetí rok divadelní vědu na FFMU. Většina vystavených fotografií pochází z festivalu divadelních škol Encouter - setkání, z roku 2002 - 2004.

Léto s A.

Radim Koráb

Výstava barevných fotografií - Léto s A. A tak koukám. V létě myslím na duši psů a žen, duše kluka zůstane. A tak fotím - rákos co u toho jsem v bahně do půli pasu a znamená celý svět. Kalužiny, kde je celý svět. Jsem u strnišť a vůně větrů, co uhání přes pole jarní. Čumím a toužím po létě, co uprostřed zimy se najít dá. Je daleko. Svět celý je v pampelišce, co je první, žlutá, nádherná. Blízko je. Nechytím vítr s touhou, která uhání kousek vedle a radost se veselí. Je se mnou. Dosáhnu kam potřebuji a chci a můžu. Radim Koráb