(ne)vinná nabídka pro firmy

Zpestřete nabídku vína ve vaší restauraci nebo potěšte obchodní partnery vybraným darem. Naši klienti si užívají opravdových VIP služeb – večírků ve Vinné galerii, bezkonkurenčních slev a speciálních dárků.

Čím jsme přesvědčili tolik klientů?

Jednoduše jsme nejlepší v tom, co děláme. Známe všechny vinaře a víme, co nabízí. Někteří z nich pro nás vyrábějí na zakázku. Argentinská vína si vozíme sami – berou je od nás i velkosklady. Pořádáme pravidelné degustace, školení i zážitkové akce. V brněnské Vinné galerii, v rodinném Adámkově vinařství, ve stylovém penzionu Bobule na Znojemsku. Buďte nejlepší v tom, co umíte. Vína vám k tomu vybereme my. 

 

Máme pro vás dvě varianty:

1. Pro restaurace & gastro

Stejně jako v U starýho Billa, Jakoby a Grandhotelu Pupp – i do vašeho restaurantu zajistíme pravidelné dodávky vybraných vín. Spolupracujeme s celou řadou gastro provozů.

Co dostanete:

 • kompletní servis od výběru po prezentaci
 • bezkonkurenční velkoobchodní slevy 
 • možnost vlastní etikety na vybraná vína
 • záruku daňově odčitatelných položek

Proč zvolit nás

 • Vína dobře známe z pravidelných degustací,
 • umíme vybrat nejlepší poměr cena/výkon,
 • žádné víno u nás není dražší než u vinaře,
 • většinu zahraničních vín si dovážíme sami.

Říkají o nás

Martin Jaglář - ředitel Střední školy gastronomické v Blansku 

Není mnoho provozoven, které by měly současně vysoké odborné renomé i chuť věnovat se budoucím pracovníkům v oboru. Vinná galerie patří k ceněným výjimkám. Zaměstnanci vinotéky nám dlouhodobě pomáhají naplňovat odborné cíle naší školy. Ne náhodou byla Vinná galerie vybrána jako odborný garant realizace projektu z fondů EU, zaměřeného na zkvalitnění výuky sommelierství na naší škole. Všem milovníkům vína tuto brněnskou vinotéku vřele doporučuji.

 

2. Víno jako dar

Dobré víno dokáže prolomit ledy. A nemusíte čekat až na Vánoce, abyste se někomu zavděčili. Drápalovo slámové víno nebo argentinský Malbec to řekne za vás.

Co dostanete

 • kompletní dodávku včetně dárkové úpravy
 • speciální obaly z nejrůznějších materiálů 
 • možnost samolepek, visaček či vyleptání log
 • záruku daňově odčitatelných položek

Proč zvolit nás

 • Vína dobře známe z pravidelných degustací,
 • umíme vybrat nejlepší poměr cena/výkon,
 • žádné víno u nás není dražší než u vinaře,
 • většinu zahraničních vín si dovážíme sami.

Říkají o nás

Martin Grigar - ředitel a předseda představenstva AutoCont CZ a.s.

Slunce zapadající za vrcholky And tyčící se nad Mendózou, skvělá argentinská vína, dlouhé nohy Martiny Vicanové, spousta nových přátel - nic z toho bych nepoznal nebýt Vinné galerie. Je to úžasné spojení skvělého vína, umění a přátelství - důvod, proč i v chaosu dnešního světa hledím do budoucnosti s optimismem.

Máte zájem?


... ozvěte se – něco vymyslíme.

Martina Vicanová
info@vinnagalerie.cz
+420 605 702 618