Jste zde: Vinná galerie Reference Poděkování zákazníků

Poděkování zákazníků

Tomáš Matonoha herec

Jako fotbalovému fandovi se mi asi nikdy nesplní, že brněnská Zbrojovka bude hrát jako Real Madrid. Jako příznivec skvělého vína ale mám v Brně štěstí, že tu je Vinná galerie. Ta v přenesené metafoře hraje jako Real Madrid – čili nejlíp, jak to jde.

Martin Grigar ředitel a předseda představenstva AutoCont CZ a.s.

Slunce zapadající za vrcholky And tyčící se nad Mendozou, skvělá argentinská vína, dlouhé nohy Martiny Vicanové, spousta nových přátel – nic z toho bych nepoznal nebýt Vinné galerie. Je to spojení skvělého vína, umění a přátelství. Vinná galerie je pro mě důvod, proč i v chaosu dnešního světa hledím do budoucnosti s optimismem.

Miloš Škrdlík jednatel maloobchodní sítě BRNĚNKA

Vinná galerie je pro mě úžasným místem pro zastavení se v každodenním hektickém shonu. K utříbení si myšlenek nad sklenkou zajímavého vína, ale především k pravidelnému setkání s přáteli. Krásné místo s neopakovatelným geniem loci, výbornými hostiteli – a řadou vinně odborných i lidsky osobních zážitků. Do Vinné galerie se moc rád vracím.

Martin Jaglář ředitele Střední školy gastronomické v Blansku

Není mnoho provozoven, které by měly současně vysoké odborné renomé i chuť věnovat se budoucím pracovníkům v oboru. Vinná galerie patří k ceněným výjimkám. Zaměstnanci vinotéky nám dlouhodobě pomáhají naplňovat odborné cíle naší školy. Ne náhodou byla Vinná galerie vybrána jako odborný garant realizace projektu z fondů EU, zaměřeného na zkvalitnění výuky sommelierství na naší škole. Všem milovníkům vína tuto brněnskou vinotéku vřele doporučuji.

Jiří Krampol herec

Jsem moc rád, že jsem hrál ve filmu 2Bobule, který produkovala Vinná Galerie. Vděčím především Tomáši Vicanovi, jenž mě vzal do Vinné Galerie – kde jsem pil jen dobrá vína. Uvědomil jsem si, když člověk jezdí po celém světě a pak vidí nádhernou Jižní Moravu a její perly… kam by pak jezdil.

Jana Švandová herečka

Díky filmu 2Bobule jsem nepoznala jen výborná vína, ale taky našla nové přátele – manžele Vicanovi. V krásném prostředí Vinné galerie jsem mohla koštovat nejlepší světová vína. A jedny z nejlepších moravských vín jsem zase pila v Adámkově vinařství, kde jsme film také natáčeli.

Zdeněk Junák herec

Říká se, když je ti smutno na duši, tak navštiv tetu Libuši. Žádnou tetu Libuši nemám a ani nevím, zda to vůbec funguje. Když se chci pobavit nebo je mi smutno na duši, zavítám do Vinné galerie. A tam na všechny starosti a strasti absolutně zapomenu – samozřejmě s lahodným vínem na stole.

Vladimír Šufana advokát

O víně jsem toho moc nevěděl. Ani po mnoha pravidelných degustacích ve Vinné galerie se nepovažuji za znalce. Jen za milovníka vína. Mám totiž za to, že je to fenomén – v nejlepším slova smyslu – proměnlivý a nepoznatelný jako ženy. Ale jeho ochutnávání v prostředí Vinné galerie (s okouzlujícími ženami v čele s paní Martinou) je tak inspirativní, že tady bych chtěl víno „věčně pít“.

Zdeněk Pošvář E.ON

In vino veritas!
In Vinná galerie krásný čas.
Lidé, atmosféra, pohoda…
…a to není náhoda.

No básník ze mne asi nebude. Ale víno tam mám moc rád.

PS: Hlavně bych to nikomu nedoporučil, ať tam není moc lidí – a mám to jen a jen pro sebe!