Jste zde: Vinná galerie O nás

Vinná galerie

Stylovou brněnskou vinotéku jsme otevřeli v roce 2003. Hosté k nám chodí na pravidelné degustace, vernisáže, autorská čtení – nebo jen tak, na sklenku vína s přáteli. Nejsme pouzí překupníci s vínem. Naši práci vystihuje motto:

Svět vína a umění

Vinná galerie je producentem filmů Bobule a 2Bobule a spoluproducentem chystaného velkofilmu Lidice. Pořádáme hudební večer Tóny vína, Mezinárodní soutěž vín FESTWINE a spolupracujeme například s brněnským Divadlem Reduta.

Naše rodinné Adámkovo vinařství vyrobilo exkluzivní edici vín Karel Roden. Z prodeje speciální edice Divo Ioani Nepomuceno spolufinancujeme rekonstrukci poničených soch Jana Nepomuka.

Kromě 700 druhů tuzemských i zahraničních vín si u nás můžete vybrat i vlastní archivní box – kde vám vína uschováme. Naší specialitou jsou argentinská vína, která sami dovážíme.

VIP služby

Archivní boxy

Nemáte doma místo na správnou archivaci vína? U nás budete mít vlastní box v intimním prostředí. Pokud od nás nakoupíte vína za 10 000 Kč, roční pronájem vinného boxu vám věnujeme zdarma.

Pronájem prostor

Stylový interiér Vinné galerie si oblíbila řada hostů. Všechny problémy velmi rychle rozpustíte na večírku s výborným vínem. Uspořádáme vám firemní party, rodinnou oslavu či netradiční školení.

Vlastní víno s etiketou

Nabídka pro firmy a restaurace – pod vaší etiketou či přidanou samolepkou nabízejte vybrané šarže. Nebo si nechte namíchat exkluzivní cuvée. Chcete vlastní víno? Pište na info@vinnagalerie.cz

Naše projekty

Přečtěte si také

Marketér roku 2009

V květnu 2010 získal Tomáš Vican ocenění v soutěži Marketér roku – za „kreativní využití komplexních metod marketingové komunikace“.

Názor zákazníka

Jako fotbalovému fandovi se mi asi nikdy nesplní, že brněnská Zbrojovka bude hrát jako Real Madrid. Jako příznivec skvělého vína ale mám v Brně štěstí, že tu je Vinná galerie. Ta v přenesené metafoře hraje jako Real Madrid – čili nejlíp, jak to jde.

— Tomáš Matonoha, herec

Franchising

Vinná galerie hledá vášnivé podnikavce pro franchisingové partnerství. Nabízíme:

  • marketingovou podporu spojenou s propagací filmu Lidice
  • mnohaletou spolupráci s nejlepšími vinaři u nás
  • bezkonkurenční odběratelské podmínky
  • přímé dovozy zahraničních vín
  • vlastní vinařství

Podívejte se na podrobné informace (PDF, 1 Mb)

Ing. Tomáš Vican, MBA
777 999 169
vican@vinnagalerie.cz