Jste zde: Vinná galerie Blog Aktuality Tipy na vánoční dárky

Tipy na vánoční dárky

Po, 10/26/2009 - 23:00

Vážení přátelé vína,

každý jistě řešíte, čím byste podarovali svoje kolegy, partnery či přátele. V I N N Á G A L E R I E  pro tuto příležitost připravila speciální nabídku vín za  z v ý h o d n ě n é c e n y! Jedná se nejen o vína, ale také o dárková balení.

Je to na Vás, jaká vína si vyberete. Chcete, aby obdarovávaní věděli, že dárkové balení je právě od Vás? Necháme pro Vás natisknout Vaše logo na dárkovou krabici. Navíc jsou pro Vás připraveny i m n o ž s t e v n í s l e v y!

V I N N Á G A L E R I E  ale pro Vás připravila ještě víc! Máte možnost u nás uspořádat firemní sešlost, ať už pro Vaše zaměstnance, partnery či klienty ve stylových prostorách V I N N É G A L E R I E  v srdci Brna. Připravíme pro Vás řízenou degustaci, v češtině, angličtině, němčině, francouzštině i španělštině s občerstvením i hudbou. Je jenom na Vás , co si vyberete.

V přiložených materiálech se dozvíte bližší informace.
Dar ve formě tichého vína je daňově uznatelným výdajem jako drobný reklamní a propagační dárek dle daně z příjmu (par. 25 odst. 1 písem. zákona o daních z příjmů)

Speciální tipy na vánoční dárky:

- darujte pronájem boxu na archivaci vína. Dárkové šeky máme připraveny. Při jednorázovém odběru vína nad 10 000,- kč - pronájem archivního boxu na vína zdarma na 1 rok !

- dárková balení vín za zvýhodněné ceny. Necháme pro Vás natisknout Vaše logo na dárkovou krabici a vše Vám dovezeme.

- dárkové šeky v libovolné hodnotě na výběr vín ve VINNÉ GALERII

Těšíme se na spolupráci

V I N N Á G A L E R I E   

Chcete mít info včas?